Osavõtjaterohke 8. Kadrina paisjärve jooksu võitsid Dmitri Aristov ja Kristiina Nurk

Lääne-Virumaa jooksusarja 4. etapi – 8. Kadrina paisjärve jooksust võttis osa üle 200 eri vanuses jooksusõbra. 25. juuni õhtupoolikul toimunud jooksul jagus Kadrina paisjärve kaldal tegevust nii jooksjatele kui muidu huvilistele. Juba pikema hea koostöö raames korraldas paisjärve kaldal veeohutuse ennetustegevusi Kadrina Tuletõrje Seltsi naissalk. Kadrina vabatahtlik päästekomando oli väljas oma pääsetehnikaga ja korraldati ka päästealaseid võistlusi. Reedesel õhtul oli paisjärve äärde kogunenud ka hulganisti kaasaelajaid kelle toel said jooksulusti nautida kõige tillematest eakate jooksusõpradeni.Kadrina

Põhijooksule startis 103 jooksusõpra. 5 km pikkuse jooksu võitis meestest Treeningpartneri klubi esindaja Dmitri Aristov ajaga 17.25 teiseks tuli Kaarel Kilki ajaga 17.35 ja kolmanda koha saavutas Stenver Matt ajaga 18.22 naistest oli võidukas Kristiina Nurk Treeningpartnerist ajaga 20.16, teine oli Jevgenia Salak ajaga 20.52 ning kolmas Anet Adamson ajaga 21:12.

2,5 km pikkuse noortejooksu parimad olid Uku Maamägi ja Mariliis Tiits.

Kokku toimus 5 erinevat jooksu, kus igaüks sai startida omale jõukohasel distantsil.

Auhindadega toetasid Matsimoka, Eesti Pagar, Saare Foods, Meie pood, Flexa ja Talukartul. Jooksu toetasid lisaks Aru Grupp ja HAKA Plast