Ronijad selgitasid maakonna parimaid

Kadrina Huvikeskuse ronimisseinal selgusid 2017. aasta maakonna parimad ronijad. Võistluste korraldajad olid ette valmistanud 17 erineva raskusastmetega rada, mille läbimine seadis ritta maakonna parimad ronijad. Võisteldi 4 vanuseklassis, Mehed, Naised, Noormehed ja Neiud. Kohal oli kogu Lääne-Virumaa paremik ning ronimislusti said nii noored algajad kui Eesti tasemel tipud.

Meeste klassis pidasid haarava duelli Martin Ruudi ja Keit Nurga, kes 17 raja läbimise järel jäid viiki. Parima selgumiseks võeti kasutusele seina kõige raskem rada, mis põhivõistlusel jäi mõlemal sportlasel lõpuni läbimata. Finaalkatsel suuris Keit Nurga raja lõpuni ronida ning Martin Ruudi mitte. Seega kuulus teenitud kuldmedal Keit Nurgale (Nelson/Rakvere), hõbemedal Martin Ruudile (Nelson/Kadrina) ning pronksmedal Andrei Beljaevile (Nelson)

Naiste klassis oli teistest üle Eesti paremikku pürgiv Marleen Eelma (Nelson) Tubli saavutusena võitis hõbemedali esimest aastat täiskasvanute klassis võistlev 14. aastane Ly Riks (Nelson/Aaspere) ning kolmas oli Kadrina ja Rakvere noorte treeningrühma treener Mailis Lepparu  (Nelson/Aaspere)

Kõige osavõtjaterohkem neidude vanuseklass pakkus haaravaid duelle. Parimaks osutus Janelle Rannala (Nelson/Kadrina) teine oli Keitlin Meribel Mägi (Nelson/Kadrina) ning kolmas Sille Nagel (Nelson/Kadrina)

Noormeestest oli teistes peajagu üle Urmo Nagel (Nelson/Kadrina) kes edestas kaht Tapa treeningrühma poissi. Teise koha saavutas Sergei Prebannikov (Nelson/Tapa) ning pronksmedal kuulus Jegor Samsonovile (Nelson/Tapa)

Huviklubi Nelson soovib kõigile medalistidele palju õnne ning tänab sportlasi treeninud treenereid ja instruktoreid Juta Kaasikut, Mailis Lepparu, Martin Ruudit, Ralf Nagelit, Toomas Bauvaldi ja Vahur Leemetsa ning võistlustel kohtuniku rolli täitnud lapsevanemaid ja vabatahtlikke!