Kanuumatkad

Austatud matkahuviline.

Kanuumatkamine on üks parimaid viise looduses liikumiseks. Kanuumatk ei koorma Teie füüsist liigselt, andes paraja koormuse kogu kehale. Loodus ja lõkkeromantika mitmepäevastel matkadel lubavad tajuda inimese tegelikku olemust – oleme osake sellest samast loodusest. Kanuumatk liidab matkakollektiivi tervikuks, on meeldivaks lõõgastuseks ja pingetest vabastajaks.
Kanuumatk ei esita matkajale erilisi nõudeid füüsise osas. Hakkama saavad nii lapsed kui pensionärid. Tuleb lihtsalt valida jõukohane sõidutempo.
Teisest küljest võimaldab kanuumatkamine töökollektiivi liikmetel üksteist paremini tundma õppida ja igapäevaste ülesannete täitmisel inimeste võimetega paremini arvestada.

Mida pakume?

Matkamiseks kasutame meie endi poolt toodetud mugavaid ja ergonoomiliste istmetega kanuusid. Meie matkateenus sisaldab kanuude transporti matka alguspunkti ja kanuude transporti matka lõpppunktist. Vajadusel toimetame auto- ja bussijuhid lõpp-punktist matkastarti.

Enne veele pääsemist koolitatakse ja instrueeritakse matkajaid põhjalikult ohutuse ja sõidutehnika osas. Päästevesti saab korraldajalt ja selle kandmine on kohustuslik.

Mida kaasa võtta?

Kindlasti tuleb kaasa võtta soojad riided. Kõik varustus pakitakse veekindlalt kilekottidesse.  Kaasa võiks võtta joogivee ja midagi magusat.

Mitmepäevasel matkal peavad osalejad varustama end telgikoha, magamiskoti, magamismati või madratsi ning söögiriistadega (kauss, kruus, lusikas). Telkidest on eelistatumad 2 kihilised telgid. Kõik varustus pakitakse veekindlatesse kilekottidesse (väga sobilikud on prügikotid)